Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Utrudnienia na ekspresówce w Cieszynie mogą zakończyć się szybciej

Facebook Twitter

To najnowsze informacje od cieszyńskiej policji, która wraz ze strażakami od rana zabezpiecza miejsce kolizji cysterny z samochodem osobowym. Do 9.00 droga była zablokowana i wytyczono objazdy. Teraz ruch odbywa się poboczem dla wszystkich pojazdów.

Straż Pożarna podjęła najpierw decyzję o ściągnięciu z Łodzi specjalistycznej pompy. Zbyt długi czas oczekiwania spowodował, że strażacy dokonają wypompowania ładunku za pomocą własnego sprzętu. Dzięki temu szybciej będzie można usunąć przewrócony pojazd i przywrócić normalny ruch na ekspresówce. Pracownicy GDDKiA wykonali tymczasowe oznakowanie miejsca zdarzenia na zwężonym odcinku drogi.

Do groźnego zdarzenia drogowego doszło w środę (16.10.) po 8.00 na drodze ekspresowej w Cieszynie. Kierowca bmw wpadł w poślizg i uderzył w jadąca obok cysternę przewożącą 26 ton smoły. W wyniku zderzenia cysterna przewróciła się na bok. Nie doszło do wycieku. 34-letni mieszkaniec Pogwizdowa, kierujący bmw, został przewieziony do szpitala. Natomiast 29-letniemu kierowcy z Moszczenicy nic się nie stało.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj