Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Uwaga kierowcy! Trudne warunki na drogach w regionie. Są wypadki

Facebook Twitter

Nadeszła zapowiadana zima, chwycił mróz, za oknami zrobiło się biało, a na drogach ślisko. O poranku mieliśmy już dwa zdarzenia drogowe w regionie - dowiedziało się Radio 90 od dyżurnych komend straży pożarnych.

Przed godziną 9.00 na drodze regionalnej w Rybniku, za węzłem w Gotartowicach dachowało osobowe suzuki. Na śliskiej nawierzchni, kierująca autem kobieta straciła panowanie nad pojazdem. 28-latka wyszła z auta o własnych siłach, z ogólnymi obrażeniami została przewieziona do szpitala. Podobne zdarzenie miało miejsce w Pogrzebieniu w powiecie cieszyńskim. Tam na ulicy Kornowackiej tam ford wpadł do rowu. Podróżującym samochodem nic się nie stało.

W całym regionie drogi są śliskie i nic się nie zmieni w najbliższych godzinach. Synoptycy przewidują ciągłe opady śniegu. Intensywne są zapowiadane na południu województwa między innymi w powiecie cieszyńskim (także w powiatach żywieckim, bielskim i Biesku-Białej). Tam może spaść od 10 do 15, a miejscami nawet do 20 centymetrów śniegu. Ostrzeżenie pierwszego stopnia wydane przez Biuro Prognoz Meteorologicznych obowiązuje dziś (11.12.) do godz. 16.00.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 25 marca 2023