Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wegańska kuchnia społeczna na dworcu kolejowym w Wodzisławiu

Facebook Twitter

Wegańska kuchnia będzie rządziła w najbliższy poniedziałek, 19 lutego na ... dworcu kolejowym w Wodzisławiu. Będzie nawet poczęstunek.

Wegańska kuchnia na dworcu w Raciborzu

Wegańska kuchnia społeczna na dworcu kolejowym w Wodzisławiu. Wydarzenie organizowane przez Wodzisławska Inicjatywę Kobieta zaplanowano w poniedziałek (19.02.). Poprowadzi je Iwona Kalinowska – weganka, aktywistka i założycielka azylu dla świń. Będzie wymiana doświadczeń orz założenia wegańskiego gotowania i kuchni społecznej. Nie zabraknie również poczęstunku inspirowanego zdrowym i roślinnym stylem życia. Początek prelekcji o godzinie 18;00.

O Wodzisławskiej Inicjatywie Kobiet

Ich misją jest wsłuchanie się w potrzeby kobiet. Chcą stworzyć społeczeństwo oparte na zasadach równości i wzajemnej akceptacji. Wodzisławska Inicjatywa Kobiet rozpoczęła swoją działalność na początku tego roku. 5 lutego w sali konferencyjnej dworca kolejowego odbyło się pierwsze spotkanie działaczek. To właśnie z ich inicjatywy już 8 marca w siedzibie Wodzisławskiej Placówki Wsparcia Dziennego „Dziupla” (ul. Czyżowicka 29B) ruszy Centrum Praw Kobiet.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj