Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wielka powtórka, czyli Rybnicka Noc Maturzystów!

Facebook Twitter

W następny weekend (piątek, 17 lutego) w Centrum Kształcenia Inżynierów Politechniki Śląskiej uczniowie klas maturalnych będą mogli powtórzyć materiał przed egzaminem dojrzałości. Zajęcia z matematyki oraz języka polskiego i angielskiego poprowadzą doświadczeni eksperci współpracujący z Okręgową i Centralną Komisją Egzaminacyjną.

fot. Pexels / pixabay.com

Uczniowie otrzymają arkusze z zadaniami maturalnymi z zakresu podstawy programowej, dostosowane do określonego poziomu egzaminu maturalnego. Rozwiązywanie testów między 17.00 a 23.00. Wyniki trafią do uczniów drogą elektroniczną.

Program wydarzenia:

  • omówienie podstawowych zasad i formuły przeprowadzenia egzaminu maturalnego
  • wspólne rozwiązywanie zadań w grupach pod kierunkiem nauczycieli (zadania dostosowane do poziomu egzaminu i oczekiwań uczestników, którzy mogą przedstawić propozycję zadań)
  • Matura-express – samodzielne rozwiązanie krótkiego testu stanowiącego utrwalenie omówionego zakresu materiału (wyniki zostaną odesłane uczniom drogą elektroniczną i omówione na stronie internetowej organizatora).

„Rybnicka Noc Maturzystów” odbędzie się 17 lutego w Centrum Kształcenia Inżynierów Politechniki Śląskiej (ul. Kościuszki 54) w godzinach od 19.00 do 23.00.

Zajęcia będą transmitowane na żywo w serwisie Facebook jako wydarzenie „Rybnicka Noc Maturzystów”.

Zapisy na stronie www.maturaekspert.pl,

Podobne tematy

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj