Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wypadek na A1 i inne strażackie interwencje w powiecie rybnickim

Facebook Twitter

Jedna osoba ranna i 35 tysięcy złotych wstępnych strat po wypadku, jaki wczoraj (15.04) popołudniu sparaliżował ruch na autostradzie A1 w kierunku granicy z Czechami. Auto osobowe uderzyło w barierki. Jakie były inne sobotnie interwencje strażaków z Rybnika?

Wypadek na A1 i inne strażackie interwencje w powiecie rybnickim

Strażackie interwencje w powiecie rybnickim

Z raportu rybnickich strażaków wynika, że informacja o wypadku na A1 wpłynęła w sobotę (15.04) o godzinie 17.49. Chodziło o odcinek A1 na wysokości Szczejkowic. Ze wstępnych informacji policji wynika, że kierujący mazdą prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w bariery oddzielające jezdnie. Trafił do szpitala. Na miejscu lądował helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Po 21.00 w sobotę (15.04) strażacy wraz z policją i pogotowiem ratunkowym interweniowali w Czerwionce- Leszczynach, w mieszkaniu przy ulicy Słowackiego wyczuwalny był zapach spalenizny. Pomocy potrzebowała kobieta, która z raną głowy trafiła do szpitala.

Dziś (16.04) w nocy strażacy gasili pożar altany przy ulicy Przemysłowej w Jejkowicach. Nikomu nic się nie stało, wstępne straty to 7 tysięcy złotych.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj