TS ROW Rybnik nie zagra w finale Pucharu Polski

Nie zagrają jak przed rokiem w finale Pucharu Polski. Mowa o piłkarkach nożnych TS ROW-u Rybnik. Drużyna naszych futsalistek uległa wczoraj (24.04) u siebie świeżo upieczonemu mistrzowi Polski, Rekordowi Bielsko-Biała 0:2.

TS ROW Rybnik

Mecz był emocjonujący, do ostatnich minut rybniczanki walczyły o korzystny rezultat. Ostatecznie drużyna osłabiona brakiem dwóch podstawowych zawodniczek musiała uznać wyższość rywalek. Mówi trener TS ROW-u, Krzysztof Nos.

Krzysztof Nos: W końcówce dziewczyny postawił wszystko na jedną kartę. Gdyby ta jedna bramka wpadła, to myślę, że zrobiłoby się bardziej nerwowo w szeregach rywalek. Tak, miały te dwie bramki zapasu. Przespaliśmy przy tym rzucie rożnym, zwłaszcza tutaj, w drugiej połowie. No i tak to się skończyło. Myślę, że mecz godny finału. Spotkały się dwie bardzo wyrównane drużyny. Obie chciały wygrać. Obie nie kalkulować. Rekord pokazał, że dzisiaj był skuteczniejszy. Na tyle nas dzisiaj było stać. Myślę, że kibiców swoją postawą nie zawiedliśmy.

Krzysztof Nos trener TS ROW Rybnik

Drużynie z Rybnika zostało do rozegrania jeszcze jedno ligowe spotkania. Na wyjeździe zmierzą się z AZS-em AWF Warszawa. Remis w tym meczu daje im brązowe medale mistrzostw Polski.