Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wypadek na DK 81 w Żorach. Kierujący jednośladem został przewieziony do szpitala

Facebook Twitter

Znamy więcej szczegółów porannego wypadku na wiślance w Żorach. Przypomnijmy, dziś (4.02.) około godziny 4.00 rano doszło tam do zderzenia samochodu dostawczego z motorowerem.

fot.zory.policja.gov.pl

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący jednośladem wyjeżdżał z ulicy Pszczyńskiej na DK 81, wtedy uderzył w niego jadący wiślanką w kierunku Katowic samochód dostawczy. Kierujący jednośladem, 49-letni mieszkaniec powiatu pszczyńskiego z ogólnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala. Jak informuje policja, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Utrudnienia dla kierowców w miejscu zdarzenia trwały do godziny 8.00.

To jedyny wypadek w Żorach, wczoraj (3.02.) około 23.00 dwie osobówki zderzyły się na skrzyżowaniu Alei Zjednoczonej Europy z Aleją Jana Pawła II. Poszkodowana została kierująca jednym z samochodów 40-letnia kobieta, mieszkanka powiatu sochaczewskiego. Z obrażeniami głowy została przewieziona do szpitala. Okoliczności obu wypadków wyjaśniają żorscy policjanci.

Wcześniej pisaliśmy:

Po wypadku poważne utrudnienia dziś rano na drogach w Żorach, nadal mogą być problemy z płynnym przejazdem przez miasto i wiślankę informuje tamtejsza policja. Około godziny 4.00 na skrzyżowaniu ulicy Katowickiej z Pszczyńską zderzyły się samochód dostawczy i motorower. Według wstępnych ustaleń policjantów kierujący pojazdem dostawczym z nieustalonych przyczyn zderzył się z motorowerem. Kierujący jednośladem z ogólnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala. Po wypadku jezdnia ze względu na prowadzone czynności zawężona była do 1 pasa w kierunku na Wisłę. Nadal mogą tworzyć się tam korki.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 5 grudnia 2022