Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Kierowca wypadł z drogi i uderzył w drzewo. 20-letnia pasażerka zmarła [AKTUALIZACJA]

Facebook Twitter

Nie żyje 20-latka ranna we wczorajszym (19.09.) wypadku w Syryni. Młoda kobieta była pasażerką samochodu, którego kierowca po 17.00 jadąc ulicą Raciborską wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Kobieta została uwięziona w pojeździe.

fot.FB/Wodzisław Śląski i okolice-Informacje drogowe 24H

Na zewnątrz wyciągnęli ją strażacy, którzy musieli użyć specjalistycznego sprzętu. 20-latka została zabrana do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety zmarła. Prokuratura Rejonowa w Wodzisławiu wszczęła śledztwo w tej sprawie, które ma pomóc w wyjaśnieniu okoliczności wypadku. Zarządzono sekcję zwłok kobiety. 23-letni kierowca jest poszkodowany i przebywa w szpitalu.

Wcześniej pisaliśmy:

2 osoby poszkodowane w wypadku w Syryni. Ulica Raciborska była wczoraj (19.09.) zablokowana przez blisko 3 godziny. Jak wstępnie ustalono: po 17.00 kierujący samochodem marki volkswagen 23-latek wypadł z drogi i uderzył w drzewo.

W chwili przyjazdu służb ratunkowych kierowca znajdował się na zewnątrz pojazdu, natomiast w środku auta uwięziona była pasażerka. Zakleszczoną 20-latkę wyciągali strażacy, którzy musieli użyć specjalistycznego sprzętu, by dostać się do środka. Kobieta została zabrana do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Do szpitala karetką pojechał tez kierowca auta.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj