Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wypadek w Świerklanach. Kierowca osobówki nie przeżył [AKTUALIZACJA]

Facebook Twitter

Poważny wypadek w Świerklanach, jedna osoba zginęła. Do zdarzenia doszło w niedzielę (23.07) po godzinie 16.00 na ulicy Żorskiej, przed zjazdem na autostradę.

Wypadek w Świerklanach

Wypadek w Świerklanach- AKTUALIZACJA

Obrażenia były zbyt poważne, mimo szybkiego transportu rannego kierowcy do szpitala helikopterem LPR, jego życia nie udało się uratować. Taki informacje napłynęły z Komendy Miejskiej Policji w Rybniku w poniedziałkowy (24.07) poranek. Mowa o wypadku, do którego doszło w niedzielne popołudnie w Świerklanach (powiat rybnicki), na ulicy Żorskiej. Kierujący fiatem 28-latek, jadąc w kierunku ulicy Rybnickiej, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, w wyniku czego uderzył w pojazd ciężarowy, którym kierował 51-letni mieszkaniec Rudy Śląskiej.

W toku policyjnych czynności okazało się także, że mieszkaniec Żor nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Śledczy wyjaśniają dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Rybniku

– informuje starszy aspirant Bogusława Kobeszko, rzeczniczka policji w Rybniku.

Wcześniej pisaliśmy:

Czołowo zderzyły się tam TiR i fiat seicento. Kierowca osobówki został zakleszczony w pojeździe, przy pomocy specjalistycznego sprzętu uwalniali go strażacy. 28-letni mężczyzna z podejrzeniem obrażeń wewnętrznych został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Sosnowcu. Droga jest w tym miejscu zamknięta, swoje czynności prowadzą policjanci, którzy wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Wypadek w Świerklanach, Fot:PSP Rybnik

Wypadek, zniszczony TIR, Fot:PSP Rybnik

Czytaj także:

Zerknij na nasz kanał na YouTube.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 lutego 2024