Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Zajęcia rolkowe w gminie Godów

Facebook Twitter

Nauka jazdy na rolkach lub doskonalenie już nabytych umiejętności. Godów proponuje zajęcia w czasie wakacji, zaprasza na nie dzieci i młodzież w wieku od 7 do 20 lat.

fot. gckgodow.pl

Zajęcia z profesjonalnym instruktorem odbywać się będą od 25 czerwca do 26 sierpnia 2019 roku we wtorki i piątki w godz. 15 :00– 18:00 na terenie Skateparku w Godowie. Przewidziano naukę jazdy na rolkach w trzech grupach zaawansowania: podstawowym, średnio zaawansowanym i wyczynowym.

Zajęcia dla początkujących obejmować będą opanowanie podstaw slalomu, podstaw jazdy i bezpiecznego upadania, jazdy przodem, tyłem zakręcania i hamowania. W grupach średnio zaawansowanych będzie można się nauczyć podstaw poruszania się po Skateparku, podstaw poruszania się na quaterach i bankach, podstaw pompowania i poruszania się „na kątach”. Zaawansowani rolkarze będą mogli poznać techniki jazdy fakie, wall ride, disaster, transfery, a także lekcje grindy’ów.

Zapisy oraz szczegółowe informacje po numerem telefonu 537 176 825.

Zajęcia prowadzone będą w ramach realizacji zadania publicznego pod nazwą „HTRoad” są współfinansowane ze środków budżetu Gminy Godów.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 20 maja 2022