Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Żory: Przed policją ukryli się w szafie

Facebook Twitter

Żorscy policjanci obserwowali dom, w którym jak podejrzewali, mogła ukrywać się poszukiwana przez tutejszy sąd kobieta. 25-latka miała spędzić w więzieniu 200 dni za przestępczość narkotykową. Mundurowi zauważyli samochód, z którego wysiadły 4 osoby i weszły do budynku.

Wtedy stróże prawa przystąpili do działania. Drzwi otworzył im 44-letni właściciel, który twierdził, że w domu nie ma żadnej kobiety. Mężczyzna zachowywał się bardzo nerwowo. Policjanci weszli do lokalu i skontrolowali jego pomieszczenia. Na stoliku zauważyli pozostałości białego proszku. Dokładne przeszukanie doprowadziło mundurowych do jednak z szaf, w której ukrywały się 3 osoby. Jedną z nich okazała się poszukiwana 25-latka.

Ponadto stróże prawa znaleźli 2 woreczki z białym proszkiem. Badanie narkotesterem wykazało, że mogą to być narkotyki. W związku z tym policjanci zatrzymali również pozostałe 3 osoby przebywające w budynku, a biały proszek zostanie poddany badaniu w laboratorium kryminalistycznym. Za posiadanie lub substancji odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Poszukiwana 25-latka trafiła już do aresztu śledczego, gdzie odbędzie zasądzona wcześniej karę.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 28 marca 2023