Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

21-latek stracił prawo jazdy. Potrącił pieszego na pasach

Facebook Twitter

Mężczyzna stracił prawo jazdy za rażące naruszenie przepisów na drodze. Mężczyzna wczoraj (1.09.) około godz. 20.00 jechał oplem vectrą ulicą Budowlanych w Rybniku. Nie zachował ostrożności, potrącił przechodzącego przez oznakowane przejście dla pieszych 19-latka.

Fot. rybnik.slaska.policja.gov.pl

Rozmawialiśmy z Bogusławą Kobeszko rzeczniczką rybnickiej policji:

Ustalamy szczegółowe okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj na ulicy Budowlanych. Kierujący osobówką potrącił na oznakowanym przejściu dla pieszych 19-latka. Poszkodowany mieszkaniec Rybnika z obrażeniami ciała został zabrany przez pogotowie ratunkowe do szpitala. 21-letniemu kierującemu oplem vectrą, który w rażący sposób naruszył obowiązujące przepisy, zatrzymano prawo jazdy. Apelujemy do kierowców o rozwagę szczególnie przy dojeżdżaniu do skrzyżowań, przejść dla pieszych i przystanków autobusowych.

Radio 90: Kiedy doszło do tego zdarzenia?

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 20:00 w Rybniku. Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że kierujący oplem vectrą jadąc w kierunku ulicy Żołędziowej, potrącił przechodzącego przez oznakowane przejście dla pieszych 19-latka. NA miejsce przyjechała załoga pogotowia ratunkowego, która zabrała młodego rybniczanina do szpitala.

Policja apeluje do kierowców o ostrożna jazdę, szczególnie przy dojeżdżaniu do skrzyżowań, przejść dla pieszych i przystanków autobusowych.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj