Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Akcje strażaków w regionie: pożar wiaty w Suszcu i zadymienie w szkole muzycznej w Jastrzębiu

Facebook Twitter

Pali się dom jednorodzinny w Suszcu - takie zgłoszeni tuż przed północą (19.12) odebrali strażacy z Pszczyny. Na ulicę Miłą udało się 5 zastępów. Okazało się, że płonie przydomowa wiata. Do akcji w szkole muzycznej ruszyli strażacy z Jastrzębia- Zdroju.

Akcje strażaków w regionie: pożar wiaty w Suszcu

Pożar wiaty szybko został ugaszony. Ogień zniszczył część elewacji budynku, elementy konstrukcyjne dachu oraz składowane pod wiatą materiały budowlane. Starty wstępnie oszacowano na 40 tysięcy złotych. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Akcja strażaków trwała blisko godzinę. Przyczynę pożaru ustala policja.

Akcje strażaków w regionie: zadymienie w szkole muzycznej w Jastrzębiu

Wczoraj (19.12) po 18.00 w budynku przy ulicy Kościuszki interweniowali strażacy. Dym pojawił się w sali perkusyjnej. Okazał się, że w jednej ze ścian doszło do zwarcia w instalacji elektrycznej. Ratownicy rozebrali część ściany by dostać się do tego miejsca. Sprzęt muzyczny znajdujący się w pomieszczeniu nie ucierpiał, straty wstępnie oszacowano na 2 tysiące złotych. Pomieszczenie przewietrzono, zalecono kontrole instalacji elektrycznej w budynku.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj