Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Ania Rusowicz przebudzi Rybnik

Facebook Twitter

Dom Kultury w Rybniku-Niedobczycach zaprasza na koncert Ani Rusowicz w ramach trasy „Przebudzenie Tour 2020”.

fot. Honorata Karapuda

Artystka zabierze Was w bigbitowo-rockowo-funkową podróż, w którą chętnie wybierali się hipisi, a dzisiaj ich idee są jak najbardziej aktualne. Impreza odbędzie się 27 marca o godzinie 19:00 w Domu Kultury w Rybniku-Niedobczycach. Bilety można je kupić w sekretariacie DK oraz TUTAJ.   „Przebudzenie” to najnowsza, długo wyczekiwana płyta. Artystka tym razem swój album wyprodukowała sama. Zainspirowana podróżami m.in do Nowego Orleanu, nagrała muzykę z zespołem na tzw. setkę i przy użyciu taśmy.

Ania Rusowicz jak zawsze charakteryzuje się dobrym, klasycznym smakiem lat 60. i 70. Tym razem zaprosiła do współpracy instrumenty dęte, które nadały klimat bluesowo/funkowo/rockandrollowy, w niektórych momentach wręcz przypominający klimat Jamesa Browna czy też Otisa Reddinga.

Ania Rusowicz – polska wokalistka, zdobywczyni czterech nagród Fryderyk , kompozytorka, autorka tekstów, ale przede wszystkim osoba, która na nowo przywróciła styl i muzykę lat 60. i 70. w Polsce, nagrywając cztery płyty w stylu retro, z których dwie okryły się statusem „złotych”.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 4 marca 2021