Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Będzie ciąg dalszy siatkarskich emocji w Jastrzębiu-Zdroju

Facebook Twitter

Kilka dni temu zakończył się siatkarski, ligowy sezon w Polsce. Przypomnijmy, był on bardzo udany dla Jastrzębskiego Węgla, który sięgnął po brąz Mistrzostw Polski. Na tym jednak nie koniec. Wszystko za sprawą szkoleniowca Jastrzębskiego Węgla.

fot. Paweł Wengerski / fotowengerski.pl

Przypomnijmy w trakcie sezonu Mark Lebedew został trenerem kadry swojego kraju, Australii. Jego zespół ma w planach przygotowania między innymi do zbliżających się rozgrywek Ligi Światowej, a formę będzie szlifował właśnie w Jastrzębiu.

Zgrupowanie kadry Australii rusza w poniedziałek (08.05.) i potrwa do końca maja.W jego trakcie „kangury” rozegrają w jastrzębskiej hali dwa mecze międzypaństwowe. Będzie to nie lada gratka dla fanów. 21 maja dojdzie do pojedynku Australijczyków z reprezentacją Iranu, natomiast 29 maja kibice będą mogli obejrzeć starcie podopiecznych Marka Lebedewa z reprezentacją Kanady pod wodzą byłego selekcjonera biało-czerwonych Stephane’a Antigi.

Co ciekawe Kanada także będzie przebywać na zgrupowaniu w Jastrzębiu-Zdroju. A w sztabie szkoleniowym reprezentacji Australii na zgrupowanie w Jastrzębiu znaleźli się także pozostali członkowie sztabu szkoleniowego Jastrzębskiego Węgla: asystenci Luke Reynolds i Leszek Dejewski, scoutman Bogdan Szczebak i fizjoterapeuta Paweł Baryła. Organizatorem zgrupowania Australijczyków jest jastrzębski klub.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj