Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jastrzębski Węgiel przedłużył umowę z trenerem. Marcelo Mendez zostaje!

Facebook Twitter

Jastrzębski Węgiel porozumiał się z trenerem Marcelo Mendezem, który zdecydował się pozostać z drużyną przez kolejny sezon. - Czuję się tutaj, jak w domu - mówi szkoleniowiec Pomarańczowych.

Jastrzębsk Węgiel - trener zostaje
https://jastrzebskiwegiel.pl/

Marcelo Mendez zostaje w Jastrzębskim Węglu. Argentyński szkoleniowiec przedłużył kontrakt z klubem na kolejny sezon. Dla 60-letniego szkoleniowca będzie to już trzeci sezon w roli trenera Jastrzębskiego Węgla. Zeszłoroczne rozgrywki pod jego wodzą drużyna zakończyła jako mistrz Polski, Klubowy Wicemistrz Europy i zdobywca Superpucharu Polski. W obecnym sezonie zespół dotarł już do finału PlusLigi oraz ponownie znalazł się w Superfinale Ligi Mistrzów. Decyzja o pozostaniu była łatwa – mówi Marcelo Mendez:

Marcelo Mendez: Zostaję na kolejny sezon, ponieważ kocham ten klub. Jest to profesjonalny  klub z rzeszą kibiców, ze znakomitymi zawodnikami, jest to po prostu  świetne miejsce, by dobrze pracować, Czyje się tutaj jak w domu, jest mi tu dobrze z moimi ludźmi ze sztabu, z siatkarzami i wszystkim, którzy tworzą ten klub.

Przypomnijmy, że Marcelo Mendez łączy pracę w Jastrzębskim Węglu z prowadzeniem kadry narodowej Argentyny. W 2021 roku wywalczył z nią brąz Igrzysk Olimpijskich w Tokio, natomiast w zeszłym roku doprowadził ją do triumfu w Mistrzostwach Ameryki Południowej. W zeszłym roku Mendez został wybrany „Trenerem Sezonu 2022/2023” w PlusLidze.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj