Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Biblioteka w Żorach: spotkanie z Włodzimierzem Dembowskim

Facebook Twitter

Włodzimierz Dembowski odwiedzi Bibliotekę w Żorach. Spotkanie, które odbędzie się 16 lutego o godzinie 18.00, będzie okazją do rozmowy na temat książki Dominiki Chylewskiej pt. "Paprodziad - Szczera biografia". Prowadzenie wydarzenia powierzono Agnieszce Gręźlikowskiej.

Biblioteka w Żorach
fot/mbpzory.pl/Mateusz Czech

Biblioteka w Żorach zaprasza na spotkanie

Dembowski, urodzony w 1980 roku w Warszawie, od 2000 roku jest związany ze sceną muzyczną. Jego twórczość, pełna głębokich treści dotykających ducha, maluje wizję nowego świata. Włodzimierz Dembowski to nie tylko muzyk, ale także współorganizator festiwalu Kazimiernikejszyn, organizator i przewodnik nietypowych wycieczek Warszawskiej Turystyki Ekstremalnej i Klubu Tomka Sawyera. Obecnie swoje przesłanie przekazuje również poprzez książki dla dzieci oraz warsztaty rozwojowe dla mężczyzn – PaproAkademia.

Prywatnie jest mężem Magdaleny Dembowskiej i ojcem Samraja. Jego życie, pełne pasji i zaangażowania, stało się inspiracją dla Dominiki Chylewskiej, która postanowiła je opisać w swojej książce „Paprodziad – Szczera biografia”.

Biblioteka w Żorach- spotkanie

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, konieczna jest wcześniejsza rejestracja. Można to zrobić osobiście w Informacji-Recepcji, telefonicznie (nr 32 43 44 584/32 43 43 197, wew. 20) lub mailowo na adres informacja@mbpzory.pl.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj