Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Bitwy o medale ciąg dalszy. JKH GKS Jastrzębie wraca na swój lód

Facebook Twitter

Bądźcie naszą "piątą - piątką" - apelują do swoich sympatyków hokeiści JKH GKS Jastrzębie. Stan rywalizacji w play-offach w starciu GKS-u z drużyną z Torunia to 2:2. Teraz rywalizacja przenosi się na Jastor.

JKH GKS Jastrzębie

Po dwóch wyjazdowych zwycięstwach wracają na własny lód. Hokejowych ćwierćfinałów ciąg dalszy. Już jutro (09.03) JKH GKS  Jastrzębie po raz piąty zmierzy się z Energą Toruń. W rywalizacji o półfinał jest remis 2:2. A zaczęło się –  przypomnijmy – źle, bo jastrzębianie przegrali dwa pierwsze mecze na Jastorze i „z duszą na ramieniu” jechali do Torunia.

Gdyby Energa wykorzystała atut własnego lodowiska i dwukrotnie zwyciężyła rywalizacja dobiegła by końca. Na szczęście tak się nie stało. Hokeiści JKH GKS pokazali charakter i wygrali dwukrotnie na lodowisku Tor-tor, wyrównując stan rywalizacji. Sprawa awansu jest zatem dalej otwarta. Szykują się duże emocje. Hokeiści bardzo liczą na swoich kibiców i zapraszają ich na sobotni mecz. Bądźcie naszą „piątą piątką” w bitwie o strefę medalową! – apelują do swoich fanów. Początek spotkania na Jastorze o godzinie 18.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 21 maja 2024