Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Choinka w Wodzisławiu też już przyozdabia rynek

Facebook Twitter

Choinka już także na rynku w Wodzisławiu, a w najbliższych dniach pojawią się także kolejne świąteczne ozdoby. Jak informują urzędnicy, w tym roku drzewko ubrane będzie w kolory: złoty i granatowy, a lampki po raz pierwszy rozbłysną już 1 grudnia.

Choinka w Wodzisławiu
fot. wodzislaw-slaski.pl

Choinka w Wodzisławiu – a w pałacu świąteczne ozdoby

Na ten dzień (01.12.) zapowiedziano akcję pod hasłem „Ustrajamy starówkę”. Już od 16.00 będzie można zrobić ozdoby podczas warsztatów w Pałacu Dietrichsteinów, a potem je zawiesić na drzewkach na rynku. Na warsztaty trzeba się zapisać.

Świąteczne ozdoby wykonywane będą 1 grudnia w sali herbowej Pałacu Dietrichsteinów (ul. Kubsza, I piętro). Warsztaty rozpoczną się o godzinie 16:00 i potrwają ok. 2,5 godziny. Po przygotowaniu ozdób uczestnicy przejdą na rynek, aby przystroić znajdujące się tam świąteczne drzewka. Podczas wydarzenia światełkami rozbłyśnie także choinka stożkowa, która w okresie świątecznym zdobi Starówkę.

Zapisy

Jesteś zainteresowany udziałem w warsztatach? Chcesz mieć wkład w świąteczny wystrój Starówki? Zgłoś swój udział e-mailowo ([email protected]) lub telefonicznie (nr tel. 32 45 90 478, w godzinach pracy Urzędu Miasta). Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego napisz lub zadzwoń już teraz i bądź częścią tego wyjątkowego wydarzenia.

Może Ciebie zainteresuje:

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 29 lutego 2024