Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Cieszyn: Policjanci zatrzymali złodzieja sklepowego

Facebook Twitter

Stałe źródło dochodów w postaci kradzieży sklepowych - taki sposób na życie miał 27-latek, którego zatrzymali policjanci z Cieszyna. Mężczyzna okradł przynajmniej 9 sklepów. Złodziej był ponadto poszukiwany, gdyż na swoim koncie miał także inne przestępstwa - między innymi posiadanie narkotyków oraz wywołanie fałszywych alarmów pożarowych.

www.cieszyn.slaska.policja.gov.pl

O pierwszej kradzieży policjanci zostali powiadomieni w czerwcu. Mundurowi szybko ustalili dane podejrzanego i zatrzymali go, odzyskując część skradzionego towaru. W trakcie postępowania policjanci ustalili, że mężczyzna ten dopuścił się kolejnych kradzieży na terenie miasta. Został zatrzymany także w październiku, usłyszał kolejne zarzuty. Mężczyzna ten nie stosował się jednak do poleceń sądu i końcem miesiąca kolejny raz okradł jeden z cieszyńskich sklepów. Już następnego dnia został zatrzymany przez dzielnicowych. W trakcie przeszukania policjanci znaleźli przy nim skradziony towar.

Mężczyzna został ponownie doprowadzony do prokuratury. Tym razem musiał się liczyć z tym, że zostanie zatrzymany na dłużej. 27-latek został tymczasowo aresztowany przez cieszyński sąd na 2 miesiące.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj