Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Co to jest? Do czego służy? Jak się nazywa? Konkurs Górniczo Zagwózdka!

Facebook Twitter

Uwaga! Mamy dla Was konkurs! Rusza już dziś (17.11.) w galerii Focus Mall w Rybniku. Przed nami prawie trzy tygodnie zabawy! Wielki finał 4 grudnia, a do wygrania pół tysiąca złotych na zakupy! Są też kosze prezentowe, książki, bilety do kina czy zaproszenia do kawiarni i lodziarni.

Co zrobić żeby wygrać? Trzeba zobaczyć wystawę przygotowaną na I piętrze galerii Focus Mall. Każdego dnia jeden z 40 prezentowanych tam eksponatów będzie oznaczony hasłem „Eksponat konkursowy”. Trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy wraz z podaniem prawidłowej nazwy eksponatu oraz ciekawym jego opisem. Ten opis jest najważniejszy: ma być zaskakujący, z pomysłem!

Formularze są dostępne w Focusie, ale też można je wypełniać elektronicznie przez stronę centrum Focus Mall.

Konkurs trwa codziennie do 15.00, potem wybierany jest zwycięzca, do którego trafi jedna z 14 nagród dziennych, usłyszymy się z nim na antenie Radia 90, w programie popołudniowym.

Finał konkurs odbędzie się 4 grudnia 2014 i polegać będzie na wyborze najciekawszego opisu eksponatu konkursowego wraz z podaniem prawidłowej nazwy, spośród wszystkich zwycięzców konkursów jednodniowych. Zwycięzca zostanie ogłoszony na antenie Radia90 w programie wieczornym między 17:00 a 21:00.

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ!

Nagroda główna – bon o wartości 500 złotych oraz nagrody „dzienne” (14): kosze prezentowe, bilety do kina, książki, zaproszenia do kawiarni i lodziarni.

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 4 grudnia 2020