Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Czy prezydent Rybnika powoła nowego zastępcę? 2 stycznia Piotr Kuczera ma ogłosić informację

Facebook Twitter

Czy prezydent Rybnika na kilka miesięcy przed wyborami samorządowymi powoła nowego zastępcę? 2 stycznia przyszłego roku ogłoszę informację w tej sprawie - odpowiedział poranny gość Radia 90 Piotr Kuczera.

rybnik

Czy prezydent Rybnika, Piotr Kuczera powoła nowego zastępcę?

Póki co, to na barkach prezydenta Kuczery spoczywają obowiązki wiceprezydenta Masłowskiego, który został wybrany senatorem. Podlega mu między innymi polityka mieszkaniowa i społeczna miasta, ekologia, wydział strategii, rozwoju czy sport:

Radio 90: Od 15 października urząd jakoś się kręci. Przed nami kolejne miesiące i tak się zastanawiam, czy był potrzebny w ogóle prezydent Masłowski, skoro sobie radzicie tak dobrze bez niego.

Piotr Kuczera: Panie redaktorze, mogę nawiązać do czasów, gdy mój poprzednik był dość schorowanym człowiekiem i też mieliśmy tego świadomość, że nie może być dziennie w urzędzie. i też mogę postawić tezę, czy w ogóle prezydent jest potrzebny. Schemat organizacyjny miasta na pewno jest czymś żywym i ulega różnym przekształceniom, ale myślę, że miasto ponad stutysięczne zawsze ma tych trzech zastępców.

Radio 90: Czy Pan chce jakoś dojechać do wyborów w tym składzie, czy kogoś jednak zatrudnić?

Piotr Kuczera: Myślę, że będziemy rozmawiali 2 stycznia i wtedy pan redaktor będzie mógł ogłosić wszem i wobec, co to w tym Urzędzie miasta się wydarzy i być może być jakaś niespodzianka.

A cała poranna rozmowa Arkadiusza Żabki do zobaczenia na www.radio90pl.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj