Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Festyn na świeżym powietrzu. Barwy Jesieni w Oazie Aktywności

Facebook Twitter

Festyn na świeżym powietrzu, w barwach jesieni. Jeśli tylko pozwoli na to pogoda przed Oazą Aktywności w Wodzisławiu we wtorek (12.10.) od 10.00 będzie okazja, by dowiedzieć się więcej na temat działalności niektórych jednostek pomocowych działających w mieście.

Zaprezentują się: Powiatowy Ośrodek Wsparcia „Perła”, Warsztat Terapii Zajęciowej św. Hiacynta i Franciszek i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie. Promowany będzie też wolontariat, jaki od kilkunastu lat świadczony jest przez uczniów I LO w Wodzisławiu na rzecz podopiecznych tych placówek, a także idea rodzicielstwa zastępczego.

Podczas spotkania podpisane zostanie również porozumienie o współpracy pomiędzy PCPR-em a jastrzębskim wydziałem nauk społecznych Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Poznaniu. Dzięki niemu pracownicy powiatowych instytucji będą mogli korzystać z fachowej wiedzy pracowników naukowych uczelni. Z kolei studenci zyskają niepowtarzalną okazję do realizacji praktyk, staży oraz wolontariatu w instytucjach zajmujących się bezpośrednią pomocą ludziom.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj