Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Finał akcji „Drzewko za drzewko”. Choinki od Radia 90 i leśników: Cieszyn [FOTO]

Facebook Twitter

W sercu Cieszyna u zbiegu Starego Targu i ulicy Głębokiej odbył się dziś (22.12) finał naszej świątecznej akcji "Drzewko za drzewko". Przez cztery dni z Lasami Państwowymi obdarowywaliśmy was pięknymi choinkami prosto z lasu. Wystarczyło odwiedzić nasze studio plenerowe z własnoręcznie zrobioną choinką.

W Cieszynie piękne jodły otrzymaliśmy dzięki Nadleśnictwu Ustroń. Pierwsze drzewko otrzymała nasza słuchaczka, która przez całą noc szydełkowała choinkę z gwiazdką:

Świąteczne drzewka rozeszły się błyskawicznie, a wasza pomysłowość nie znała granic. Były choinki drewniane, w kształcie bombek, z brokatem, z wosku pszczelego, zapachowe, oczywiście zasypaliście nas laurkami choinkami w roli głównej:

Do naszego studia w Cieszynie dotarła między innymi mieszkanka z Radlina, która kilka lat temu zwyciężyła w naszej akcji, w której rozdawaliśmy skipassy:

Wiktor Naturski specjalista do spraw edukacji leśnej z Nadleśnictwa Ustroń, który z kolegami przywiózł z beskidzkich lasów piękne jodły, podzielił się radami co zrobić, by żywa choinka cieszyła nas długo:

Akcja „Drzewko za drzewko” za nami. Wszystko rozpoczęło się w poniedziałek na Zamku Piastowskim w Raciborzu, gdzie byliśmy wspólnie z Nadleśnictwem Rudy Raciborskie. Potem przyszedł czas na Rybnik i Czerwionkę- Leszczyny, tam choinki dostarczyło dla naszych słuchaczy rybnickie nadleśnictwo. Finał w Cieszynie, gdzie jodły trafiły do was dzięki Nadleśnictwu Ustroń.

A w Cieszynie była Martyna Wachtarczyk, Przemek Niedźwiecki i Arkadiusz Żabka.

Zobaczcie więcej zdjęć:

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj