Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Finał konkursu Taksówka Radia 90! Kto z naszych słuchaczy przejedzie się elektrycznym Mustangiem Mach-E?

Facebook Twitter

Chętnych na przejazd Taksówką Radia 90 było wielu, mieliście wiele ciekawych pomysłów na wykorzystanie nagrody! Panowie planowali sprezentować przejazd paniom, żony mężom, byli też tacy, którzy sami chcieliby się przejechać Mustangiem Mach-E, żeby... zaszpanować przed znajomymi!

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia w konkursie!

Jednak musieliśmy wybrać trzech zwycięzców w naszej zabawie. Taksówka Radia 90 już organizuje przyszłotygodniowe kursy! Między innymi na zlecenie Magdy, która chce sprawić niespodziankę teściowej:

Czy zatka teściową Magdy na widok elektrycznego Forda Mustanga Mach-E pod jej oknem? Słuchajcie w poniedziałek (18.10.) w Radiu 90! Magdalena z Rydułtów pisała:

Moja wspaniała teściowa (w tej chwili już na emeryturze) od zawsze pracowała na poczcie i co roku 18 października, kiedy to obchodzony jest ” Dzień łącznościowca”, „Dzień Poczty Polskiej” za każdym razem zaprasza nas na gościnę. W tym roku byłaby świetna okazja, by to ją zaprosić do nas na poczęstunek! :) Już widzę jej zdziwienie jakby przyjechała po nią taka „fura”!

Kolejnym zwycięzcą jest Krzysztof z Rybnika, a w zasadzie Krzysztof i jego żona! Razem z firmą Ren-Car z Rybnika zabierzemy ich na rocznicową wycieczkę do Rud Raciborskich:

Chciałbym zrobić prezent mojej żonie, z którą w październiku mamy 11. rocznicę ślubu i pojechać z nią do Rud Raciborskich. W zeszłym roku na 10. rocznicę musiałem niespodziewanie wyjechać za granicę przez co spędziliśmy ją osobno. Mam nadzieję, że w ten sposób zrobiłbym żonie miłą niespodziankę i wynagrodziłbym jej tą zeszłoroczną rocznicę.

Pomożemy też Kamili z Żor zrobić prezent z okazji 29. urodzin dla przyjaciela Bartka:

Chciałabym sprezentować przejazd Mustangiem mojemu przyjacielowi Bartkowi, który w wczoraj miał swoje 29. urodziny. Bartek jest dla mnie bardzo ważnym człowiekiem, który wielokrotnie pomógł mi w życiu i takim prezentem chciałabym mu się odwdzięczyć. Przejazd ulicami Jastrzębia-Zdroju jego ukochanym samochodem – Mustangiem, byłby idealnym prezentem urodzinowym oraz podziękowaniem za wszystko co do tej pory dla mnie zrobił.

Jakie będą reakcje zwycięzców na Mustanga Mach-E? Czy zrobi na nich wrażenie? Słuchajcie nas i śledźcie nasz fanpage na FB w przyszłym tygodniu (18-22.10.). Oczywiście będziemy mieli dla Was relacje z przejazdów!

Kontakt

Ren-Car Sp. z o.o.

Autoryzowany Dealer Ford

  • ul. Gliwicka 190
    44-207 Rybnik
    tel. (32) 793 77 93
    fax. (32) 422 62 78

www.grupa-rencar.pl

Ren-Car w mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, LinkedIn.

Jak dojechać

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 2 grudnia 2022