Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Dzień Kobiet w Radiu 90: Moja wspaniała ONA! Mamy prezenty dla wyjątkowych kobiet [KONKURS]

Facebook Twitter

Radio 90 i Firma Jubilerska ARTIS zapraszają do zabawy. Zbieramy opowieści o wyjątkowych kobietach w życiu naszych słuchaczy, tak świętujemy Dzień Kobiet w Radiu 90. Codziennie do wygrania zestawy kosmetyków i dla zgłaszanej, i dla osoby zgłaszającej. To konkurs: Moja wspaniała ONA!

Dzień Kobiet w Radiu 90

Dzień Kobiet w Radiu 90: Moja wspaniała ONA!

Nie trzeba się długo zastanawiać, by móc wskazać wyjątkowe kobiety. To może być mama, która zawsze jest gotowa pomóc, może być pani z piekarni, która ma dla nas najlepiej wypieczone bułki,  a może być pielęgniarka z przychodni z niesamowitą pogodą ducha. Wychowawczyni w szkole? Kierowniczka sklepu? Kierująca autobusem miejskim zawsze z uśmiechem na ustach? Szefowa? Babcia? Znane i nieznane, krótko mówiąc: Moja wspaniała ONA.

Opisz nam wspaniałą kobietę z Twojego życia i zdobądź dla niej i dla siebie zestawy naturalnych kosmetyków. Zabawa trwa do piątku 8 marca!

Zdobądź prezenty na Dzień Kobiet!

KONKURS ROZWIĄZANY! DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ

Moja wspaniała Ona – Regulamin Konkursu

Sponsorem konkursu „Moja wspaniała ONA” jest firma Artis oferująca biżuterię i zegarki. Rybnik Sobieskiego 5 i Rynkowa 1.

Marka Artis to ponad 30 lat doświadczenia w branży jubilerskiej.

Od 1989 roku dostarczamy naszym klientom dokładnie to czego szukają. Nasza oferta, na którą składają się setki starannie dobranych przez naszych ekspertów wzorów pierścionków, obrączek ślubnych, naszyjników, kolczyków, zegarków, biżuterii artystycznej jest najlepszym wyborem jakiego Państwo dokonali.

Dzień Kobiet w Radiu 90

Dzień Kobiet w Radiu 90

Salony Artis

  • ul. Sobieskiego 5, Rybnik, tel. 324238554

  • ul. Rynkowa 1, Rybnik, tel.324223424

Firma Jubilerska ARTIS w sieci

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj