StartW Radiu 90 Wiadomości Wiadomości dnia Wideo

Fit Lovers odwiedzili Jastrzębie-Zdrój [WIDEO, FOTO]

Problemy z zaparkowaniem samochodu, tłumy na korytarzach, oklaski i głośne wzdychanie, szczególnie młodszej części, gości galerii. Tak wyglądało spotkanie z ulubieńcami młodzieży: Pamelą Stefanowicz i Mateuszem Januszem – czyli parą Fit Lovers.
Duet w sobotę pojawił się w jednej z jastrzębskich galerii. Była okazja, by na żywo móc zobaczyć najpopularniejszych krzewicieli sportu. Przyciągają nasze żarty i luźne podejście do tematu – mówią w rozmowie z Janem Baczą, Pamela i Mateusz.

– Nie korzystamy z dużego studia nagrań, sami rejestrujemy nasze filmy, czasami ktoś nam pomaga, szczególnie podczas takich spotkań jak to w Jastrzębiu – mówią Fit Lovers. Lubimy podróżować i pokazywać ciekawe miejsca – dodają. Pamela i Mateusz poznali się na uczelni, później połączyło ich uczucie.

Kosmetyki, książka, poradniki wideo, odzieży – młodzi sportowcy szeroko reklamują swoją markę. Wszystko cieszy się ogromną popularnością.

No właśnie – tłumy osób, które wybrały się w sobotę do galerii, cel miało jeden – być jak najbliżej pary, którą znają z ekranów komputera. Nie wszystkim się udało, ale liczyła się obecność i możliwość zrobienia pamiątkowego selfie.

 

Zostaw komentarz