Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Gdzie jestem? Rozpoznaj gdzie w naszym regionie zaparkowaliśmy tym razem! [ZABAWA w RADIU 90]

Facebook Twitter

Wiosnę rozpoczynamy od wycieczki samochodem! Na przejażdżkę wybraliśmy Forda Pumę, ale zadaniem naszych słuchaczy jest rozpoznanie, co jest celem naszej wycieczki. Aby wygrać, napisz też, jaki jest Twój pomysł na wiosenny wyjazd! Codziennie publikujemy zdjęcie Forda Pumy zaparkowanego w naszym regionie. Rozpoznasz gdzie?

Zdjęcie konkursowe #5

Co można wygrać?

Każdego dnia konkursu jedna osoba wygrywa voucher na „przygotowanie samochodu do wiosny” w salonie Ren-Car Ford Rybnik. Voucher obejmuje wymianę opon w samochodzie osobowym (max. rozmiar felg 20”), ozonowanie kabiny samochodu oraz mycie karoserii. Weź udział w zabawie i zadbaj o swój samochód!

Gdzie jestem?

Aby wziąć udział w konkursie rozpoznaj miejsce, gdzie zaparkowany jest samochód na zdjęciu. Jednak to nie wszystko, napisz nam też gdzie Ty najchętniej wybrałbyś/wybrałabyś się na wiosenną wycieczkę! Puść wodzę fantazji, może to być dowolny kierunek… blisko lub daleko…. Bo początek wiosny to idealny czas, aby rozpocząć wycieczki!

Jak wziąć udział w konkursie?

Wypełnij formularz, w miejscu „Twoja odpowiedź” wpisz gdzie zaparkowany jest Ford Puma na konkursowym zdjęciu, a potem napisz gdzie można się wybrać na wiosenną wycieczkę.

Do dzieła!

Konkurs rozstrzygnięty. Dziękujemy za udział!

Każdego dnia, od poniedziałku (21.03.) do piątku (25.03.) o godz. 6.00 publikujemy jedno zdjęcie i czekamy na Wasze zgłoszenia! Co podlega ocenie? Poprawne wskazanie miejsca, gdzie znajduje się samochód oraz… kreatywność opisu własnej wymarzonej wycieczki! Codziennie wygrywa jedna osoba, a rozwiązanie zagadki usłyszysz na naszej antenie, bo do każdego zwycięzcy dzwonimy!

Regulamin_Konkursu: Gdzie_Jestem?

Sponsorem konkursu jest firma Ren-Car z Rybnika Autoryzowany Dealer marki Ford

Dane kontaktowe:

  • ul. Gliwicka 190
    44-207 Rybnik
    tel. (32) 793 77 93
    fax. (32) 422 62 78

www.grupa-rencar.pl

Ren-Car w mediach społecznościowych: FacebookInstagramLinkedIn.

Jak dojechać

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 15 lipca 2024