Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Warsztaty samoobrony dla kobiet w Wodzisławiu. Weź udział, poczuj się bezpieczniej!

Facebook Twitter

Chcesz nauczyć się podstaw samoobrony? Czuć się pewnie w każdej sytuacji? Policja i urzędnicy wspólnie organizują warsztaty samoobrony dla kobiet w Wodzisławiu.

Warsztaty samoobrony dla kobiet w Wodzisławiu
fot. pixabay.com

Warsztaty samoobrony dla kobiet w Wodzisławiu organizuje miejscowa policja wraz z urzędem miasta. Wszystkie zainteresowane panie zachęcamy do wzięcia udziału w akcji. Warsztaty odbędą się na dzień przed Dniem Kobiet, 7 marca br. o godz. 18:00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 10 w Wodzisławiu Śląskim. Obowiązuje strój i obuwie sportowe.

Dzięki udziałowi w warsztatach samoobrony nie tylko nauczysz się, jak zadbać o swoje bezpieczeństwo w sytuacji kryzysowej, ale także wzmocnisz poczucie własnej wartości i zyskasz pewność siebie. Biorąc udział w zajęciach poznasz przydatne chwyty obezwładniające oraz najlepsze sposoby obrony przed napastnikiem. To wszystko pod okiem doświadczonych policyjnych instruktorów. A to nie wszystko.

W trakcie tego spotkania policjanci przekażą wiedzę na temat bezpiecznych zachowań. Funkcjonariusze pokażą również, z jakich przedmiotów używanych na co dzień przez kobiety można skorzystać do samoobrony oraz podpowiedzą, jak odeprzeć bezpośredni atak.

Nie czekaj i zapisz się już dziś

Chcesz wziąć udział w warsztatach samoobrony? Zapisy przyjmowane będą telefonicznie: 606 858 154 lub e-mailowo: n.panic@wodzislaw-slaski.pl do 6 marca 2024 roku.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj