Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

GKS Jastrzębie ma nowego trenera

Facebook Twitter

Piłkarze GKS-u Jastrzębie mają nowego trenera. Został nim Grzegorz Kurdziel, który zastąpił na stanowisku zwolnionego po rundzie jesiennej Jacka Trzeciaka. Jaką przeszłość piłkarską i trenerską ma na swoim koncie nowy szkoleniowiec?

fot.www.gksjastrzebie.com

Kurdziel to 45-letni szkoleniowiec, który związał się z klubem rocznym kontraktem do 30 grudnia przyszłego roku z opcją przedłużenia o kolejnych sześć miesięcy. Przez ostatnie cztery sezony pełnił funkcję asystenta trenera Michała Probierza w ekstraklasowej Cracovii. Wcześniej pracował także w Jagiellonii Białystok, Polonii Bytom, Arisie Saloniki, ŁKS-ie Łódź, Wiśle Kraków i Zagłębiu Sosnowiec. Jako zawodnik reprezentował w roli bramkarza między innymi barwy Karpat Krosno, których jest wychowankiem czy Zagłębia Sosnowiec, w którym grał przez 9 lat.

Już pod wodzą nowego trenera piłkarze GKS-u, z których większość kończy dzisiaj (30.11.) kwarantannę ,zaczynają przygotowania do meczu z Koroną Kielce. Będzie to ostatnie w tym roku kalendarzowym ligowe spotkanie zespołu z Jastrzębia. Drużyna, przypomnijmy, zamyka tabelę pierwszej ligi, dlatego przed nowym trenerem i piłkarzami duże wyzwanie, jakim będzie utrzymanie zespołu, o które GKS powalczy wiosną.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj