GKS Jastrzębie remisuje z Garbarnią Kraków

GKS Jastrzębie remisuje w kolejnym sparingu. Wczoraj (08.02.) piłkarze zmierzyli się z ligowym rywalem, także występującym w drugiej lidze, zespołem Garbarni Kraków.

GKS Jastrzębie remisuje z Garbarnią Kraków. Mecz rozegrany w Katowicach

Drużyna GKS Jastrzębie mecz rozegrała na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Katowicach. Jastrzębianie dwukrotnie wychodzili na prowadzenie w meczu a przeciwnik dwukrotnie odrabiał straty.

GKS Jastrzębie remisuje w meczu sparingowym

Mecz zakończył się wynikiem 2:2. Gole dla GKS-u zdobyli w spotkaniu Bartosz Boruń i Daniel Stanclik. W sobotę (11.02.) kolejny mecz kontrolny, tym razem w Bytomiu zmierzą się z rezerwami Rakowa Częstochowa.

GKS Jastrzębie – Garbarnia Kraków 2:2 (1:1)
1:0 – Bartosz Boruń 15’
1:1 – Grzegorz Marszalik 32’ (rzut karny)
2:1 – Daniel Stanclik 51’
2:2 – Dorian Gądek 79’

GKS Jastrzębie (I połowa): Grzegorz Drazik – Bartosz Boruń, Piotr Jakubowski, Mateusz Słodowy, Dominik Klimkiewicz, Dariusz Kamiński, Joao Guilherme, Przemysław Lech, zawodnik testowany, Szymon Gołuch, Daniel Stanclik.

GKS Jastrzębie (II połowa): Michał Antkowiak – Dominik Kulawiak, Piotr Jakubowski (60. Sebastian Golak), Mateusz Słodowy (60. Yevgeniy Zakharchenko), Dawid Witkowski, Koki Togitani, Kamil Jadach, Daniel Szymczak, Krystian Mucha, Farid Ali, Daniel Stanclik.