GKS Jastrzębie przegrywa przy Harcerskiej, trzecioligowcy remisują

GKS Jastrzębie z pierwsza porażką tej wiosny. W niedzielę (17.03) jastrzębianie przegrali u siebie z Olimpią Elbląg 1:2.

GKS JastrzębieGKS Jastrzębie

GKS Jastrzębie przegrywa z Olimpią Elbląg

Goście objęli prowadzenie w 20-tej minucie meczu wykorzystując rzut karny. Wyrównanie, już w drugiej połowie padło także z karnego. „Jedenastkę” wykorzystał Michał Bednarski. GKS nie cieszył się długo z remisu, kilka minut później Olimpia strzeliła drugiego gola i jak się okazało była to bramka na wagę trzech punktów.

Zespół z Jastrzębia nadal zajmuje 14 miejsce w tabeli II ligi

Kolejny, wyjazdowy mecz jaki miał rozegrać z drużyną rezerw Lecha Poznań został przełożony na 10 kwietnia. O punkty GKS powalczy w czwartek 28 marca, kiedy to podejmie Kotwicę Kołobrzeg.

Cenne punkty walczyli w ten weekend nasi trzecioligowcy. Unia Turza Śląska zremisowała spotkanie z liderem, rezerwami Śląska Wrocław 1:1, a bramkę na wagę jednego punktu strzelił z rzutu karnego Natan Wysiński, był to gol wyrównujący. Punkt z Wrocławia przywieźli piłkarze Pniówka Pawłowice, który 2:2 zremisowali ze Ślęzą, po golach Dawid Hanzla i Michała Płowuchy.