GKS Jastrzębie walczy o ligowe punkty [FOTO]

O 17.40 rozpoczęło się spotkanie GKS-u Jastrzębie z Zagłębiem Sosnowiec.

Aktualizacja:

Kibice nie przynieśli szczęście piłkarzom GKS-u Jastrzębie. Dziś (20.06.) jastrzębianie po raz pierwszy po wznowieniu przerwanych z powodu pandemii rozgrywek, zagrali w obecności swoich fanów na trybunach. Było to ich trzecie spotkanie na stadionie przy Harcerskiej i trzecia porażka. Tym razem przegrali z Zagłębiem Sosnowiec 1:3. Goście zdobyli gola już w 3 minucie, gdy śliskiej futbolówki nie opanował bramkarz GKS-u Mariusz Pawełek.

Od 41 minuty jastrzębianie grali w 10, gdy drugą żółtą i w efekcie czerwoną kartką został ukarany Damian Tront. Zagłębie wykorzystało ten fakt i jeszcze przed przerwą zdobyło drugą bramkę. Na początku drugiej połowy Kamil Adamek strzelił kontaktowego gola, ale dwie minuty później cieszyli się ponownie goście. Do końca meczu zespół z Sosnowca kontrolował grę i zasłużone wywalczył 3 punkty. Po sobotniej porażce jastrzębianie spadli na 7 pozycję w tabeli 1 ligi.

W najbliższy piątek (26.06.) zagrają ponownie u siebie, tym razem z Chojniczanką Chojnice.

Pisaliśmy wcześniej:

Po długiej przerwie, kibice dziś (20.06.) zasiedli znów na trybunach stadionu przy ulicy Harcerskiej w Jastrzębiu. GKS Jastrzębie walczy dziś o ligowe punkty z Zagłębiem Sosnowiec. Czy doping fanów poniesie ich dzisiaj do zwycięstwa?

Na trybunach mogło zasiąść ponad 1300 kibiców, klub sprzedał na spotkanie 718 biletów.