Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Grudzień w Domu Kultury Rybniku-Niedobczycach

Facebook Twitter

Jeśli wybierzesz się na świąteczny jarmark, poczujesz zapach pieczonych bożonarodzeniowych ciasteczek. A grudniowy czas umili muzyka, której będzie mozna posłuchać w czasie koncertu adwentowego.

Najbliższe tygodnie to bogata oferta wydarzeń w Domu Kultury w Rybniku-Niedobczycach:

  •   15-17.12.2017 godz. 17.00: warsztaty pieczenia i dekorowania ciasteczek bożonarodzeniowych.

Chcesz nauczyć się piec i ozdabiać ciasteczka? Chcesz by Twoje świąteczne wypieki przypominały te z cukierni? A może chcesz po prostu zrelaksować się przed świąteczną „gorączką”? Zapraszamy chętne, dorosłe osoby na WARSZTATY PIECZENIA I ZDOBIENIA CIASTECZEK ŚWIĄTECZNYCH. Gwarantujemy miłą atmosferę i profesjonalny instruktaż.

  • 17-18.12.2016 godz. 10.00-17.00: I Niedobecki Jarmark Świąteczny

Na kiermaszu rękodzieła będzie można zaopatrzyć się w ozdoby świąteczne oraz wybrać prezenty dla bliskich. Na naszej scenie wystąpią wokaliści oraz tancerze, którzy swoimi występami będą wprowadzać gości w świąteczny nastrój. Animacje i zabawy integracyjne dla dzieci poprowadzi Stowarzyszenie Nie dla Nudy. Zachęcamy też do udział w Quizie Świątecznym, w którym za dobre odpowiedzi przewidujemy nagrody. Nie zabraknie również świątecznych smakołyków, kolorowych wypieków oraz tradycyjnych „zimowych” napojów. Odwiedź nas i z nami rozpocznij świąteczny czas!

  • 21.12.2016 godz. 18.00: Koncert Adwentowy

w wykonaniu zespołu Chwila Nieuwagi dla mieszkańców Rybnika. Koncert doskonale wprowadzi słuchaczy w świąteczny nastrój.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj