Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Trwa Jarmark Wielkanocny w Jastrzębiu-Zdroju. Byliśmy na miejscu [FOTO,WIDEO]

Facebook Twitter

Słodkości, ręcznie robione ozdoby, zabawki, a nawet darmowa karuzela- to wszystko możecie spotkać na Jarmarku Wielkanocnym w Jastrzębiu-Zdroju. Zaplanowano także wiele koncertów i rozstrzygnięcie konkursu na najładniejszą palmę wielkanocną.

Jarmark Wielkanocny w Jastrzębiu

Jarmark Wielkanocny w Jastrzębiu-Zdroju to prawdziwa gratka dla miłośników świątecznych tradycji i lokalnego rękodzieła. Do niedzieli, do godziny 18.00, mieszkańcy i turyści mają okazję zanurzyć się w przedświątecznej atmosferze, przeglądając stoiska z ręcznie robionymi ozdobami, słodkościami, zabawkami, a także korzystając z darmowej karuzeli.

Jarmark Wielkanocny w Jastrzębiu-Zdroju. Zdjęcia

Organizatorzy zaplanowali bogaty program wydarzeń. W sobotę, 23 marca, jarmark będzie czynny od 10.00 do 19.00, natomiast w niedzielę, 24 marca, zwiedzający będą mogli odwiedzać stoiska aż do 18.00. Wśród atrakcji znajdą się koncerty znanych artystów takich jak Piotr Oleksy, Kasia Lorenc czy zespół Kamraty, które z pewnością umilą czas odwiedzającym.

Dodatkową atrakcją jest plenerowa wystawa wycinanek autorstwa Ewy Wrożyny i Zofii Tomeczek. Organizatorzy zapowiadają, że nie zabraknie również emocji związanych z rozstrzygnięciem konkursu na najładniejszą palmę wielkanocną.

Szczegóły dotyczące jarmarku i zaplanowanych atrakcji znajdują się na oficjalnym plakacie wydarzenia

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 18 maja 2024