Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Hodowla marihuany w szafie. Narkotyki w mieszkaniu pseudokibica z Knurowa

Facebook Twitter

Mieszkaniec Knurowa zatrzymany w mieszkaniu pełnym narkotyków. W ręce stróżów prawa wpadł 48- latek, pseudokibic jednej ze śląskich drużyn piłkarskich. Policjanci podejrzewali, że mężczyzna może mieć sporą ilość narkotyków w domu, w jednej z szaf odkryli hodowlę marihuany.

W szafie były w sumie 22 krzaki oraz sprzęt, który służył do uprawy. Mężczyzna ukrył narkotyki również w kuchni. W lodówce kryminalni znaleźli amfetaminę poporcjowaną w kilogramowe paczki. Łącznie zabezpieczyli przeszło 5 kilogramów nielegalnej substancji. Czarnorynkowa wartość znalezionych narkotyków to ponad 150 tysięcy złotych.

Kompletnie zaskoczony spotkaniem z policjantami 48-latek nie stawiał oporu. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Na wniosek prokuratora sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące. Grozi mu do 10 lat więzienia.

To już kolejna realizacja policjantów z wydziału ds. zwalczania przestępczości pseudokibiców katowickiej komendy wojewódzkiej. Tym razem w ręce śląskich stróżów prawa wpadł 48-letni mieszkaniec Knurowa powiązany ze środowiskiem pseudokibiców jednej ze śląskich drużyn piłkarskich.

– podała śląska policja.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj