Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Imprezy w Cieszyńskim Ośrodku Kultury

Facebook Twitter

Zobaczcie wykaz najbliższych imprez, które odbędą się w Cieszyńskim Ośrodku Kultury:

14 grudnia – „Paleta emocji. Koncert semestralny Akademii Dźwięku”
Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Czas niezwykły i magiczny. Czas przemyśleń i pochylenia się nad różnorodnymi emocjami. Czas, który okraszony jest wyjątkową atmosferą. Zapraszamy Państwa na koncert wyjątkowy. Koncert, podczas którego pokażemy wszystkie emocje: od radości po smutek. Chcemy pokazać, że w święta można być szczerze i prawdziwie szczęśliwym. Ale można w nie być równie szczerze i prawdziwie smutnym. Zagubionym. Wyjątkowym. Osamotnionym. Otoczonym rodziną. Odchodzimy od nadmuchanej otoczki wszechobecnych uśmiechów. Damy Wam prawdziwe przeżycia i historie pełne wzruszeń. Akademia Dźwięku w Cieszynie, a w zasadzie jej uczniowie, napełnią wasze serca i sprawią, że tegoroczne święta Bożego Narodzenia będą dla was wyjątkowe, pełne przemyśleń i cudownych empirii. Wstęp wolny!

15 grudnia – Przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju
Przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju mieszkańcom naszego regionu odbędzie się na cieszyńskim Rynku 15 grudnia o godz. 17.00. Wydarzenie uświetni swoim występem Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Cieszyńskiej. Zapraszamy!

17 grudnia – „Jej portret. Monika Mol vs. Patrycja Łyżbicka”
Wystawa makijaży i stylizacji Moniki Mol uwiecznionych w obiektywie grona fotografów z prezentacją poezji Patrycji Łyżbickiej. Spotkanie dwóch niezwykłych kobiet – Moniki i Patrycji – zaowocowało nie tylko kolejną stylizowaną sesją, ale także pomysłem na połączenie przestrzeni wizualnej z werbalną. Na wystawie zatem po raz pierwszy obraz kobiecości spotyka się z kobiecym, poetyckim słowem. Wystawa eksponuje wizje kobiecości Moniki Mol, obejmuje kobiece piękno w różnych dekadach życia, dotyka teatralnej sceny.

18 grudnia – Dyskusyjny Klub Propozycji „Izrael na własną rękę”
Wraz z Kołem nr 2 Macierzy Ziemi Cieszyńskiej zapraszamy na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Propozycji, które odbędzie się 18 grudnia w Domu Narodowym! Tematem będzie „Izrael na własną rękę”, a przez dyskusję przeprowadzi nas Izabela Kula, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Cieszynie. Spotkanie będzie miało charakter świąteczny. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem, a przede wszystkim stałych bywalców Klubu.


18 grudnia – Finał XVI Konkursu Gwar
Finał konkursu, gdzie swoje recytacje przedstawią najlepsi z eliminacji, jest zaplanowany na 18 grudnia na godz. 16:00 w sali widowiskowej COK Domu Narodowego. Zapraszamy!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj