Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Izolacje i kwarantanny w Ośrodkach Ruchu Drogowego

Facebook Twitter

Dwóch egzaminatorów z pozytywnym wynikiem na obecność koronawirusa i 10 osób przebywających na kwarantannie po kontakcie z osobą zakażoną. Taka na wtorek (3.11.) była sytuacja w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego na Śląsku.

facebook.com/WORDWKATOWICACH/

Najtrudniejsza sytuacja kadrowa jest w ośrodkach egzaminowania kierowców w Rybniku i Jastrzębiu. A to ma wpływ na ilość przeprowadzanych egzaminów. Jest ich mniej, bo część egzaminatorów przebywa na zwolnieniu lekarskim. Te informacje potwierdził zastępca dyrektora WORD-u w Katowicach, Mariusz Ogłoziński.

Sytuacja jest dynamiczna, zdarza się, że egzamin na prawo jazdy trzeba odwołać z godziny na godzinę, ale w zamian WORD proponuje najbliższy możliwy termin. I choć mówiliśmy w Radiu 90 o tym, że na egzamin w Rybniku czy Jastrzębiu czeka się nawet kilka tygodni, to teraz udaje się znaleźć terminy wcześniejsze. Np. w Rybniku jest możliwość przystąpienia do egzaminu w najbliższy piątek, ponieważ trzy osoby zrezygnowały, gdyż same znalazły się na kwarantannach.

WORD w Katowicach wciąż poszukuje osób do pracy w swoich ośrodkach, nowi egzaminatorzy zostaną zatrudnieni, można też spodziewać się kolejnej rekrutacji.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj