Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jarmark wraca na rybnicki deptak

Facebook Twitter

W sobotę (8.08.) na rybnicki deptak wraca Jarmark Staroci i Rękodzieła. W ciągu ulic Jana III Sobieskiego i Powstańców Śląskich znów rozłożą się sprzedawcy. Nie było ich tam od 5 miesięcy, tyle trwała przerwa w związku z epidemią koronawirusa.

www.dkchwalowice.pl

W jarmarku mogą brać udział wszyscy, zarówno podmioty prawne – firmy, jaki i osoby fizyczne – prywatne. Udział jest bezpłatny, nie trzeba dokonywać wcześniejszych zgłoszeń, wystarczy przybyć w wyznaczonych godzinach w dniu jarmarku.

Wyznaczanie miejsc wystawcom odbywać się będzie na bieżąco w godz. 7.00 – 10.00 bezpośrednio na ulicy Sobieskiego i ulicy Powstańców. Dopuszcza się dojazd samochodami w godz. 7.00-10.00 na czas montażu stoiska oraz w godz. 13.00-16.00 na czas jego demontażu.

www.dkchwalowice.pl

Uwaga! W związku z obowiązującymi obostrzeniami spowodowanymi aktualną sytuacją epidemiologiczną, jarmark odbywać się będzie zgodnie z wytycznymi dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce.

Oznacza to, że wystawcy w momencie dokonywania transakcji mają obowiązek zakrywania ust i nosa, zakładania rękawiczek ochronnych oraz posiadania płynu dezynfekującego, z którego może skorzystać uczestnik nabywający lub oglądający towar. Konieczne jest również zachowanie dystansu społecznego między uczestnikami oraz odstępów między stoiskami handlowymi.

– informują organizatorzy, Dom Kultury w Chwałowicach.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj