Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jastrzębie: ławki i bujaki z budżetu obywatelskiego

Facebook Twitter

Nowe urządzenia do zabawy dla przedszkolaków z Jastrzębia. Bujaki i ławki zostały kupione ze środków pochodzących z budżetu obywatelskiego. Przedszkole nr 3 otrzymało z tej puli 32 tysiące złotych.

fot. jastrzebiezdroj.pl

O ustawienie w przedszkolnym ogrodzie ławek wnioskowali rodzice, którzy chcieliby spędzać tam również czas ze swoimi dziećmi już po zakończeniu zajęć.

Ogród przedszkolny to miejsce doskonałej zabawy, nauki i odpoczynku. Regularnie odbywają się tu zajęcia dla dzieci, dlatego niezwykle ważna jest dbałość o jego architekturę. To rodzice dzieci uczęszczających do naszej placówki zwrócili się z prośbą o postawienie ławek. Dzięki temu dzieci mogą zarówno odpocząć w trakcie zabaw z nauczycielem, jak i z rodzicami, już po zakończeniu zajęć

– mówi wnioskodawczyni, dyrektorka przedszkola mgr Jolanta Paluch.

Oprócz 3 ogrodowych ławek i 2 podwójnych bujaków, placówka wzbogaciła się o oczyszczacze powietrza. Zostały zamontowane w salach, by niwelować negatywne skutki smogu. Mają poprawiać jakość powietrza w przedszkolu, a co za tym idzie – stan zdrowia dzieci, z których znaczna część to alergicy.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 2 lutego 2023