Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jastrzębie-Zdrój: Spotkanie z Martą Fox w bibliotece online

Facebook Twitter

Miejska Biblioteka Publiczna w Jastrzębiu-Zdroju naprasza na spotkanie z Martą Fox. Spotkanie dla młodzieży zogniskowane będzie wokół wątków poruszanych w twórczości autorki, a które dotyczą problemów dojrzewania. Książki Marty Fox ukazują młodym ludziom sposoby wyjścia z trudnych sytuacji, w trudnym okresie jaki jest wiek dojrzewania.

Marta Fox

Polska poetka, powieściopisarka i eseistka. Od urodzenia mieszka w Katowicach. Autorka ponad czterdziestu książek napisanych dla różnych grup wiekowych. Jej powieści zostały uhonorowane przez Polską Sekcję IBBY (International Board on Books for Young People) w konkursie „Książka Roku” 1995 i 2000. Była dwukrotnie stypendystką Ministerstwa Kultury. Swą przygodę z pisaniem rozpoczęła w 1989 roku (w piśmie „Tak i Nie” opublikowała opowiadanie „Gra”, za które otrzymała Grand Prix w Konkursie Literatury Miłosnej w Lublinie). Pierwszą książkę wydała w 1992 roku („Kapelusz zawsze zdejmuję ostatni”).

Na spotkanie zapraszamy 9 grudnia o godz. 11:00 na profil facebookowy jastrzębskiej biblioteki oraz kanał YouTube

Wydarzenie zorganizowane w ramach projektu REGIONALNIE-KULTURALNIE dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj