Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jastrzębski Węgiel – dziś decydujący bój o półfinał Ligi Mistrzów

Facebook Twitter

Powalczą o półfinał Ligi Mistrzów. Dzisiaj (28.02) siatkarze Jastrzębskiego Węgla rozegrają drugie ćwierćfinałowe spotkanie, zmierzą się z włoskim Gas Sales Daiko Piacenza.

Jastrzębski Węgiel
jastrzebskiwegiel.pl

Przypomnijmy, że pierwszy, wyjazdowy mecz przegrali 2:3. Teraz, aby awansować do półfinału, muszą wygrać mecz 3:0 bądź 3:1, a w przypadku zwycięskiego tie-breaka koniecznie będzie zwycięstwo również w tak zwanym złotym secie. Wierzymy, że uda się nam awansować – mówi przyjmujący Jastrzębskiego Węgla, Rafał Szymura.

Rafał Szymura: Wiemy, co musimy poprawić, wiemy jak mamy zagrać. Idziemy w ten mecz agresywnie, na pewno naszym atutem będzie zagrywka na naszej hali (…) Na pewno to nie będzie łatwy mecz, ale postaramy się. Zrobimy wszystko, żeby dalej awansować. Zawsze jesteśmy optymistycznie nastawieni, szykujemy się na bardzo ciężkie spotkanie, myślę, że jeszcze cięższe niż we Włoszech, miejmy nadzieję, że nasza gra poprawi się w stosunku do tego, co było na wyjeździe. Słyszałem, że będzie cała hala. Dziękujemy kibicom, że zapełnią ją. Liczymy na doping taki jak zawsze. Myślę, że wynik będzie optymistyczny i wygramy to spotkanie.

Rafał Szymura – Jastrzębski Węgiel

Początek dzisiejszego spotkania o godzinie 18.00

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj