Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Jechał za szybko i zderzył się z autobusem

Wczoraj (14.11.) po godz. 18.00 na ulicy Armii Krajowej w Jastrzębiu, kierowca volkswagena uderzył w autobus komunikacji miejskiej. Jak informuje policja, przyczyną była prawdopodobnie nadmierna prędkość osobówki.

Szacowany czas czytania: 00:12

Autobusem jechało 30 pasażerów, żaden z nich nie ucierpiał. Obrażenia odniósł kierujący samochodem osobowym mężczyzna. Został przewieziony do szpitala, gdzie po opatrzeniu mógł wrócić do domu.

Ostatecznie całe zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję, a jej sprawca został ukarany mandatem.

REKLAMA