Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Kiermasz świąteczny w Wodzisławiu: wszystko ręcznej roboty, niepowtarzalne, wyjątkowe

Facebook Twitter

Wszystko ręcznej roboty, niepowtarzalne, wyjątkowe. Podopieczni Powiatowego Ośrodka Wsparcia PERŁA w Wodzisławiu przygotowują swoje oryginalne świąteczne ozdoby, będzie je można kupić w galerii Karuzela. Kiermasz świąteczny w Wodzisławiu, sprawdź kiedy.

fot. stux/pixabay

Kiermasz świąteczny w Wodzisławiu w dwóch odsłonach: w tym tygodniu, we wtorek (5.12) i w środę (6.12), kolejny termin to następny tydzień.

Aby skorzystać z tej wyjątkowej okazji, nie trzeba wiele wysiłku. Stoisko PERŁY pojawi się bowiem przez 4 dni na terenie Galerii Karuzela w Wodzisławiu Śl. Kiermasz potrwa wtorek i środę 5 i 6 grudnia od 10:00 do 16:00, a następnie tydzień później – we wtorek i środę 12 i 13 grudnia – również od 10:00 do 16:00.

Na stoisku ośrodka Perła prace ceramiczne, świąteczne stroiki, rękodzieło wykonane techniką decoupage, bożonarodzeniowe ozdoby i prace w drewnie.

Może warto więc zrezygnować z produkowanych masowo ozdób i przystroić dom lub mieszkanie niepowtarzalnym rękodziełem i w ten sposób wspomóc też osoby z niepełnosprawnościami? Takie upominki może nie zawsze będą perfekcyjnie wykonane pod kątem warsztatu, ale z pewnością będą posiadały duszę…

– zachęca Wojciech Raczkowski ze Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 lutego 2024