Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Kolejnych 5 pijanych na raciborskich drogach. Jeden próbował przekupić policjantów

Facebook Twitter

Kolejny weekend za nami i niestety kolejne nietrzeźwe osoby, które wsiadły za kółko. Pięciu kierowców na podwójnym gazie zatrzymali policjanci z Raciborza.

fot. policja Racibórz

Wczoraj (04.9.) po godzinie 21.00 patrol raciborskiej drogówki został skierowany do miejscowości Gródczanki na ulicę Wiejską. Według zgłoszenia samochód miał tam wjechać do rowu. Mundurowi na miejscu potwierdzili informacje ze zgłoszenia. W czasie rozmowy wyczuli jednak od kierowcy alkohol. Przeprowadzone badanie wykazało, że 42-letni obywatel Ukrainy miał go w organizmie ponad 3 promile.

Podczas rozmowy mężczyzna zaproponował policjantom, w zamian za „zapomnienie” o całej sytuacji, 200 złotych. Mundurowi poinformowali go, że próba przekupienia policjanta to przestępstwo, ten jednak zignorował ich ostrzeżenia i w dalszym ciągu próbował wręczyć im pieniądze. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.
Usłyszy zarzuty jazdy samochodem po pijanemu i próby wręczenia policjantom łapówki, za co może mu grozić nawet 10-letni pobyt w więzieniu.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj