Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Koncert kolędowy Mietka Szcześniaka

Facebook Twitter

Ceniony za dynamikę i energię oraz pozytywny przekaz i liryzm trafiający wprost do serc słuchaczy. Mieczysław Szcześniak wystąpi w Wodzisławiu w koncercie kolędowym.

To już tradycja, że 6 stycznia do miasta przyjeżdżają znani wykonawcy, by kolędować wspólnie z mieszkańcami w bożonarodzeniowej atmosferze. Tym razem koncert odbędzie się w Wodzisławskim Centrum Kultury o 19.00, a dochód przekazany zostanie Fundacji  „Wspólnota Dobrej Woli”, działającej na rzecz Wodzisławskiego Ośrodka Rehabilitacji i Terapii Dzieci i Młodzieży.

Mieczysław Szcześniak to artysta wyjątkowy: jego muzykalność, tembr głosu, repertuar, niezależność oraz współpraca z najlepszymi sprawiły, że od wielu lat, niezmiennie, cieszy się szacunkiem znawców i publiczności. Wyznacza trendy, toruje drogę następcom, jest wzorem dla wielu muzyków młodszego pokolenia. Na swoim koncie ma wiele płyt – solowych i udziały w projektach innych artystów. Jego największe przeboje „Dumka na dwa serca” (w duecie z Edytą Górniak), „Przytul mnie mocno”, „Zaczekam”, „ No co ty na to?”, „Spoza nas”, „ O niebo lepiej”, „ Twoja miłość”, czy „Kocham” na stałe wpisały się do kanonu polskiej piosenki. Artysta wielokrotnie był nagradzany na prestiżowych festiwalach. Zdobywca „Bursztynowego Słowika” i wielu innych cennych nagród.

Wstęp na koncert za okazaniem cegiełki.

Cegiełki w cenie: 30 zł oraz 50 zł

Zakup cegiełki to pomoc dla Wodzisławskiego Ośrodka Rehabilitacji i Terapii Dzieci i Młodzieży. WORiT jest samodzielnym publicznym zakładem opieki zdrowotnej, który udziela świadczeń zdrowotnych pacjentom od 0 do 25 roku życia z następstwami uszkodzenia ośrodkowego układu nerwowego i układu ruchu.

Jedna cegiełka uprawnia do zajęcia jednego miejsca na sali. Dodatkowo osoby wyjątkowo hojne mogą kupić cegiełkę za większą kwotę. Taka osoba otrzyma od zaproszenie, uprawniające do zajęcia miejsca VIP.

Koncert kolędowy: 6 stycznia 2014 r. o godz. 19.00.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj