Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Koncerty na żywo, wieczory karaoke i wyśmienita kuchnia. Restauracja „Texas” w Żorach zaprasza [materiał partnera]

Facebook Twitter

Restauracja „Texas” znajdująca się przy Parku Rozrywki TwinPigs w Żorach słynie nie tylko z dobrej kuchni. Od czasu zmiany właściciela rozwija się dynamicznie, nie tylko kulinarnie. Od sierpnia rozpoczęła z wielkim powodzeniem piątkowe wieczory karaoke. Ale to nie wszystko!

Fot. hotel.zory.pl/restauracja/

Już 25 września br. o godzinie 20.00 w restauracji „Texas” rozpoczną się cykliczne koncerty.

Jesteśmy przekonani, że z każdym, kolejnym weekendem będzie coraz mocniej i z pewnością spełnimy oczekiwania wszystkich, zaspokoimy niemal wszystkie gusta muzyczne

– dowiadujemy się w restauracji „Texas”.

Na start jak na amerykańską restaurację, odbędzie się koncert, bardzo popularnego w Polsce zespołu Box Canyon. To dawka country, rocka, bluesa w wykonaniu polsko-amerykańskiego bandu. Prowadzona przez wokalistę i gitarzystę Jeffa Shiffmana kapela wprowadzi publikę w niesamowicie energetyczne klimaty. W trakcie realizacji jest ich kolejna płyta i wiele nowych kompozycji zaprezentują także podczas koncertu.

Posłuchaj muzyki Box Canyon i zobacz ich teledyski:

Box Canyon- The Rabbit Hole

Box Canyon – Shine Your Light

Zobacz zaproszenie na koncert opublikowane na fanpage restauracji „Texas”:

Więcej o wydarzeniu:

 

O zbliżającym się koncercie, zmianach i ofercie restauracji „Texas” rozmawialiśmy z nowym właścicielem, prezesem spółki „Restauracje Staropolskie” Grzegorzem Winczewskim.

Radio 90: Zanim przejdziemy do tematów zbliżających się koncertów, porozmawiajmy chwilę o restauracji „Texas”, ale i pozostałych miejscach, dla których warto tu przyjechać i zatrzymać się na dłużej.

Grzegorz Winczewski: „Texas” to całoroczna restauracja, być może nie wszyscy wiedzą, że przy miasteczku TwinPigs istnieje całoroczna restauracja.

Radio 90: Restauracja Texas to nie tylko dobre miejsce gastronomiczne.

Grzegorz Winczewski: Zgadza się, jest tu także hotel oraz dwie sale konferencyjne. Hotel jest na 100 osób, w najlepszej jakości w okolicy, to hotel trzygwiazdkowy, klimatyzowany, więc ma prawie cztery gwiazdki. Jest to hotel o naprawdę wysokim standardzie.

Radio 90: Sale konferencyjne są do dyspozycji firm i nie tylko.

Grzegorz Winczewski: Obie sale są urządzone w tematyce dzikiego zachodu. Są to sale w pełni multimedialne, wyposażone pod konferencję.

Radio 90: Zorganizowanie konferencji czy też spotkań firmowych w oryginalnym klimacie może być dla firm dodatkowym atutem i niecodzienną atrakcją.

Grzegorz Winczewski: Gościło już tutaj kilku prezesów ze Śląska, odbyło się także śniadanie biznesowe na 80 osób jednego z klubów. Wszyscy byli zachwyceni i zainteresowani możliwościami tego miejsca.

Radio 90: Jaką kuchnię proponuję restauracja Texas?

Grzegorz Winczewski: Dokładam maksymalnych starań, aby jakość proponowanego przez nas jedzenia była na najwyższym poziomie. Muszę w tym miejscu wspomnieć, że w tej chwili mamy jednego z najlepszych szefów kuchni na Śląsku. Jest to były szef kuchni na zameczku w Promnicach Marcin Walasek. To jest „top liga”, jeżeli chodzi o szefów kuchni. W tej chwili mamy kuchnię amerykańską, są to steki i burgery plus inne dania, jak np. polędwiczki, kurczak kukurydziany, który się cieszy wielkim powodzeniem. Mamy też dania kuchni śląskiej.

Radio 90: Oferta tego miejsca jest szeroka, poza restauracją można w ciągu całego roku także korzystać z innych miejsc.

Grzegorz Winczewski: Do dyspozycji naszych klientów jest restauracja i hotel „Texas”, jest pub „Old West”, który zaopatrzyliśmy w najlepsze napoje. W tym pubie w każdy piątek odbywa się karaoke. Dodam, że restauracja „Texas” jest każdego dnia do dyspozycji gości. Nasza lokalizacja znajduje się przy Wiślance, chcemy, żeby turyści wracający z Beskidów zatrzymywali się u nas na dobre jedzenie.

Radio 90: Od 25 września ruszacie z muzyką na żywo. Pierwszym zespołem będzie Box Canyon, ściśle związany z kulturą amerykańską.

Grzegorz Winczewski: Box Canyon daliśmy na początek naszej listy koncertowej, bo jest to zespół wpisujący się typowo w klimat naszej restauracji i tego miejsca. Chcemy, aby stało się to tradycją, że co sobotę można śmiało przyjechać wieczorem do restauracji „Texas” i posłuchać dobrej muzyki na poziomie. Box Canyon tworzy czterech muzyków, grają rock and rolla połączonego z bluesem. Założycielem jest Jeff, nowojorczyk, gra w nim także trzech Polaków. Warto tego posłuchać, ich muzyka naprawdę porywa do życia.

Radio 90: Na zbliżające się wydarzenia w restauracji „Texas” można także wykupić karnet i zaoszczędzić pieniądze.

Grzegorz Winczewski: Na najbliższe trzy koncerty, karnet w promocyjnej cenie z okazji rozpoczęcia sezonu koncertowego kosztuje 30 zł, to są naprawdę niewielkie pieniądze w stosunku do jakości muzyki, jaka będzie prezentowana. Już teraz wiemy, że na Box Canyon jadą goście z miejscowości położonych nawet 100 km od Żor.

Radio 90: Dziękuję za rozmowę.

Grzegorz Winczewski: Dziękuję i zapraszam na dobre jedzenie połączone z wyjątkowymi wydarzeniami, jakie przygotowujemy dla naszych gości.

Bilety na zbliżające się koncerty: TUTAJ.

 

Kontakt

Hotel Texas

  • ul. Katowicka 24
  • 44-240 Żory

Recepcja Hotelu Texas

  • recepcja@hoteltexas.pl
  • +48 32 41 60 888
  • +48 533 863 020

Restauracja Texas

Jak dojechać:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj