Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Koniec sezonu na kąpieliskach w regionie. To będzie ostatni weekend na kąpiele pod chmurką

Facebook Twitter

Pogoda za oknem wskazuje, że to już koniec sezonu na kąpieliskach odkrytych. Jeśli chcecie jeszcze skorzystać z Rudy, wykąpać się na terenie kąpieliska Zdrój, to trzeba to zrobić do końca weekendu.

Koniec sezonu na kąpieliskach

Pogoda za oknem nie pozostawia wątpliwości…wakacje i lato powoli dobiegają końca. I choć synoptycy jeszcze obiecują ciepłe dni to ten tydzień jest ostatnim, kiedy otwarte są odkryte kąpieliska w naszym regionie. Ostatnim dniem, kiedy będzie można się tam wybrać się będzie najbliższa niedziela (3.09.).

Koniec sezonu na rybnickiej Rudzie zapowiedział już Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybniku. Od poniedziałku (4.09) nieczynny będzie też basen w Chwałowicach oraz kąpielisko Pniowiec i kąpielisko w Kamieniu. W tym roku z RUDY skorzystało prawie 63 i pół tysiąca osób, a z basenu w Chwałowicach 4 i pół tysiąca. Dwa razy więcej kąpiących się było w Kamieniu.

Sezon na kąpiele pod chmurką kończy się też w innych miejscach regionu. M.in. w Raciborzu, gdzie Obora czynna będzie do końca sierpnia. Niedziela (3.09.) będzie z kolei ostatnim dniem pracy kąpieliska miejskiego w Cieszynie w 2023 roku, a także kąpieliska Zdrój w Jastrzębiu. Wodny Plac Zabaw na OWNie będzie działać do 13 września.

Czytaj także: 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 2 marca 2024