Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Konkurs ”Wielkanocny Eco-zając” w Pawłowickiej bibliotece

Facebook Twitter

To propozycja dla najmłodszych. Gminna Biblioteka Publiczna w Pawłowicach zachęca do udziału w konkursie 'Wielkanocny Eco-zając''. Konkurs polega na wykorzystaniu materiałów ekologicznych i recyklingowych (makulatura, butelki plastikowe, puszki, itp.) do stworzenia zająca wielkanocnego.

Celem konkursu jest rozwijanie umiejętności manualnych, kształtowanie aktywnej postawy dzieci wobec sztuki i tradycji kulturowej, wzbogacenie wiedzy na temat zwyczajów wielkanocnych oraz dostarczenie wiedzy o recyklingu. Konkurs jest adresowany jest do grup przedszkolnych oraz rodzin z Gminy Pawłowice.

Praca:

Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie grupowo bądź rodzinnie przestrzennej pracy przedstawiającej wielkanocnego zająca. Technika dowolna z wykorzystaniem różnorodnych materiałów ekologicznych i nadających się do recyklingu (zużyte opakowania, materiały plastyczne, papierowe, plastikowe itp.). Max wysokość eco-zająca 50 cm.

Każda praca opatrzona powinna być metryczką, zawierającą:

  • w przypadku grup przedszkolnych: dane placówki, nazwę grupy przedszkolnej, wiek autorów pracy, imię i nazwisko opiekuna grupy,
  • w przypadku prac rodzinnych: wypełniony załącznik nr 1.

 Termin składania prac – 6 kwietnia w Gminnej Bibliotece Publicznej w Pawłowicach lub filiach.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj