Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Koziołek Matołek w Rybniku-Boguszowicach

Facebook Twitter

Dom Kultury w Rybniku-Boguszowicach zaprasza na spektakl "Koziołek Matołek i jego przygody" w wykonaniu Teatru Prym Art. Przedstawienie odbędzie się w niedzielę (27.01.) o godz. 16.00. Bilety w cenie 8 zł można nabyć w sekretariacie DK oraz w kasie przed spektaklem.

O spektaklu:

„Koziołek Matołek i jego przygody” to muzyczna bajka na motywach komiksu stworzonego przez Kornela Makuszyńskiego i Mariana Walentynowicza.
W poszukiwaniu mitycznego Pacanowa, nasz sympatyczny bohater krąży niemal po całym świecie przeżywając fascynujące i edukacyjne przygody. Wraz z zabawnym koziołkiem zwiedzimy Azję, Czarny Ląd, Europę , Amerykę, m. in. zaklinając węże, walcząc samurajskim mieczem, tańcząc flamenco i rozwiązując słowne łamigłówki. Dobra zabawa i spora dawka humoru gwarantowana.
Serdecznie zapraszamy na nowe przygody Koziołka w czerwonych spodenkach znanego na całym świecie i wychowującego kolejne pokolenia. W bajce autorskie piosenki śpiewane na żywo! Piękna scenografia oraz barwne kostiumy! Wszystko okraszone ekspresyjną choreografią!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj